ÇEŞİTLİ
Son Gezilen
Son gezilen ürün bulunmamaktadır.
Sepet İşlemleri
Döviz Kurlarımız
1 USD=3,685 TL
1 EUR=4,335 TL
Kredi Kartı Oranları
Kredi Kartı Çekim Oranları
Hata Bildiriminde Bulunun
Adınız, Soyadınız * :
E-mail adresiniz * :
Şifre * :
Kullanıcı Adı * :
Firma Adı :
Şehir :
Tel :
-
 

Bu web sitesine alışveriş için üye olurken, aşağıda yazılanların tümünü okumalı ve ve kabul ettiğinizi beyan etmelisiniz.

Bu web sitesi üzerindeki bilgilerde teknik ve tipografik hatalar olabilir. Bilgiler, önceden haber vermeksizin değiştirilebilir ya da güncellenebilir. BIR-NET BILIŞIM HIZMETLERI - DİLEK ŞENLİK, Burada tanımlanan ürünler fiyatlarında, önceden uyarıda bulunmaksızın, her zaman için iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

BIR-NET BILIŞIM HIZMETLERI - DİLEK ŞENLİK tarafından sağlanan bilgilerin ve ürün özelliklerinin doğruluğu konusunda BIR-NET BILIŞIM HIZMETLERI - DİLEK ŞENLİK hiçbir sorumluluk kabul etmez bu bilgiler ürünlerin üreticilerinden alınmaktadır ve bu tür bilgiler ile ilgili her türlü kullanım sorunu veya önerisi alıcı ile üretici firma arasındadır. BIR-NET BILIŞIM HIZMETLERI - DİLEK ŞENLİK, bildirilen sorunları üretici firmalar ile çözümlenmesi konusunda garanti vermez. Sağlanan bilgilere ve satılan ürünlere, BIR-NET BILIŞIM HIZMETLERI - DİLEK ŞENLİK herhangi bir lisans, telif hakkı, patent ya da başka bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

BIR-NET BILIŞIM HIZMETLERI - DİLEK ŞENLİK, Web sitemiz aracılığıyla sizden gizli ya da mülkiyetinizdeki bilgileri almak istemez. BIR-NET BILIŞIM HIZMETLERI - DİLEK ŞENLİK'e yollayacağınız her türlü bilgi ancak T.C. kanunlarına göre size fatura düzenleyebilmemiz içindir. Bu bilgileri de T.C. mahkemeleri istemedikleri sürece hiç bir şekilde açık etmeyeceğiz.
BIR-NET BILIŞIM HIZMETLERI - DİLEK ŞENLİK'in tarafınıza açıkça belirterek vermediği her türlü hak BIR-NET BILIŞIM HIZMETLERI - DİLEK ŞENLİK 'a aittir. Sitemize alışveriş için üye olan herkes bu şartnameyi kabul etmiş sayılır.


 
 
E-mail: bir-net@hotmail.com  Tel: 0 258 264 96 46   Fax: 0 258 ----
Adres: Adres : 15 Mayıs Mah. 789 Sok. No:19 Tel:0.258.264 96 46 - DENİZLİ -
Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 BIR-NET BILIŞIM HIZMETLERI - DİLEK ŞENLİK